سوالات متداول در آتلیه عکاسی سلنا

خیر . آتلیه عکاسی سلنا ورودیه ندارد .
خیر، در آتلیه عکاسی سلنا هیچ محدودیتی برای تعداد عکسهای انتخابی وجود ندارد و حتی انتخاب یک فریم هم پذیرفته است. فقط اگر قصد دارید که انتخاب محدودی داشته باشید در زمان رزرو وقت آتلیه را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه انجام پذیرد.

نوزادانی که کمتر از ۵ یا ۶ ماه سن دارند و نمی توانند بنشینند ، دائم قسمتهای مختلف لباس خود را در دست گرفته و جمع می کنند و یا می خورند. بهتر است که از لباسهای سرهمی و تا جای امکان بدون آستین استفاده شود تا هم لباس جمع نشود و پشت یقه لباس بدفرم نشود و هم فرم بدن نوزاد عکس او را زیباتر نماید. برای عکاسی از نوزادان دختر ،لباسهای سرهمی، سارافان نسبتاً چسب و جوراب شلواری که پوشک را بپوشاند.

برای عکاسی از پسران لباس سرهمی تا جای امکان با آستین کوتاه و یا بلوز چسب با شلوارک کوتاه مناسب عكاسی می باشد. لباس در اکثر مواقع نه تنها زیبایی بدن نوزاد را می پوشاند بلکه ممکن است به خاطر اینکه هر لحظه در بدن نوزاد تغییر فرم می دهد به زیبایی عکس نوزاد نیز لطمه جدی وارد کند. کلاه برای پسران و هم برای دختران و نیز گل سرهای فانتزی و خاص برای دختران مناسب است.

آتلیه عکاسی سلنا . تمام روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل در خدمت مشتریان عزیز می باشد

با این حال لطفا همیشه قبل از مراجعه حضوری با آتلیه عکاسی سلنا تماس بگیرید .

ما ادعا نمی کنیم که بهترین اتلیه در تهران هستیم ، اما افتخار می کنیم که یکی از بهترین اتلیه های عکاسی در تهران هستیم . اتلیه عکاسی سلنا تخصصی کودک ، نوزاد و بارداری با امکانات و تجهیزات و با عکاسیان حرفه ای می خواهد که یکی از بهترین اتلیه های عکاسی در تهران باشد.
بر چسب ها : سوالات متداول در آتلیه سلنا
نظرات کاربران

نظرخواهی

نظر شما با موفقیت ثبت شد!! پس از تایید مدیریت ، در سایت نمایش داده خواهد شد.
عملیات با شکست مواجه شد!! لطفا دوباره تلاش کنید.
برای دیدن نمونه عکس های بیشتر در کانال عضو شوید.