چرا آتلیه سلنا؟؟

در بازار رقابت آتلیه های تخصصی کودک ، نوزاد و بارداری در تهران برای جذب مشتریان ، آتلیه های گوناگون خدمات مختلفی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. هر چند ما، عکاسی را نه یک تجارت بلکه یک هنر می دانیم و معتقدیم بهترین تبلیغ برای ما رضایت مشتریانی است که وقت خود را برای عکاسی در آتلیه ما سپری کرده اند، ولی با این وجود به غیر از کار عکاسی و کیفیت عکس که معتقدیم در این زمینه بهترین هستیم، خدمات دیگری را برای رضایت و راحتی مشتریانی که آتلیه سلنا را برای عکاسی بارداری ، کودک و نوزاد انتخاب کرده اند ، در نظر گرفته ایم. باشد که رضایت مشتریان ما با این خدمات بیشتر از قبل شود. در ذیل به چند نمونه از این خدمات اشاره می کنیم .

۱- انتخاب عکس آنلاین

معمولا در همه آتلیه های عکس بعد از اینکه کار عکاسی از خانم باردار یا کودکان و نوزادان تمام می شود، مشتریان زمانی را برای انتخاب عکس در آتلیه سپری می کنند، یا در صورت خستگی مشتری که معمولا در خانم های باردار بعد از کار عکاسی زیاد دیده می شود ، مشتریان زمان دیگری را برای انتخاب عکس در نظر می گیرند.

به نظر ما انتخاب عکس در آتلیه بعد از عکاسی یا دوباره آمدن به دفتر برای انتخاب عکس ، برای مشتریان راحت نیست و مشتریان را با مشکل مواجه می کند. ما در آتلیه سلنا سیستمی راه اندازی کرده ایم که مشتریان بعد از اتمام عکاسی دیگر نیازی نیست زمانی را در آتلیه سپری کنند یا روز دیگری را برای انتخاب عکس تلف کنند.

با سیستم انتخاب عکس آنلاین آتلیه سلنا ، شما بعد از عکاسی و رفتن از آتلیه سلنا ، قبل از اینکه به منزل خود برسید ، عکس های شما بر روی این سیستم قرار خواهد گرفت و با اطلاعات ورود به سیستم (نام کاربری و رمز عبور ) که از آتلیه سلنا دریافت می کنید، تا چند روز زمان خواهید داشت تا به راحتی و در کنار خانواده بدون استرس و بدون محدودیت زمانی و بدون محدودیت انتخاب در تعداد عکس ، عکس های خود را انتخاب کرده، توضیحات را در زیر عکس های مورد علاقه یادداشت کرده و هر گونه درخواست خود را برای آتلیه سلنا به صورت آنلاین بفرستید.

باور داریم این راهکار ، امتیاز بزرگی برای مشتریان خواهد بود و رضایت أن ها را هر چه بیشتر فراهم خواهد کرد.

۲- پارکینگ اختصاصی

امان از پیدا کردن جای پارک در تهران!!! آتلیه عکاسی سلنا ، دارای پارکینگ اختصاصی تا اتمام عکاسی برای مشتریان خود می باشد.

۳- امکان بازدید از دکورهای آتلیه و نمونه عکس بارداری

مشتریانی هستند که قبل از رزرو وقت برای عکاسی بارداری ، دوست دارند نمونه عکس های بارداری را مشاهده کنند، تا کیفیت کار آتلیه سلنا را ببینند یا دوست دارند بدانند دکور آتلیه به جه صورت است. برای این منظور شما می توانید با تعیین وقت قبلی از دکورهای آتلیه سلنا و نمونه عکس بارداری (فقط خانم ها) دیدن فرمایید. در این صورت نیز می توانید از پارکینگ اختصاصی آتلیه عکس سلنا استفاده نمایید.

۴- تخفیف ۲۵٪ پاییز برای استقبال بیشتر مشتریان

برای همه سایزهای عکس و ألبوم ها ، چه با شاسی و چه بدون شاسی ، به مدت محدودی این تخفیف در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران

نظرخواهی

نظر شما با موفقیت ثبت شد!! پس از تایید مدیریت ، در سایت نمایش داده خواهد شد.
عملیات با شکست مواجه شد!! لطفا دوباره تلاش کنید.
برای دیدن نمونه عکس های بیشتر در کانال عضو شوید.