آتلیه بارداری سلنا

آتلیه عکس و عکاسی بارداری سلنا در تهران

لطفا جهت مشاهده نمونه عکس های دوران بارداری ابتدا با آتلیه عکاسی بارداری و کودک و نوزاد سلنا در تهران تماس بگیرید. بعد از تماس و گرفتن وقت قبلی به آتلیه سلنا مراجعه کنید. جهت حفظ حریم خصوصی افراد از نشان دادن نمونه عکس های بارداری برای اقایان معذور هستیم.

عکاسی بارداری

عکاسی باردرای یکی از شغل های در حال رشد برای عکاسان حرفه ای به شمار می رود . اما مستندسازی این دوران شیرین بارداری و حاملگی می تواند یک موضوع چالش برانگیز باشد .

با این حال با کمی حساسیت و دقت در گرفتن عکس ها , عکس بارداری نه تنها می تواند باعث شود که آن خانم باردار عکس هایش را برای همیشه عزیز و گرامی بشمارد بلکه تجربه ای خواهد شده که آنها هرگز فراموش نخواهند کرد و در نگاه خوش بینانه به دیگران نیز نمونه عکس بارداری را توصیه خواهند کرد.

مانند تمام موضوعات نقاشی , یک خانم باردار می خواهد تا در دوران بارداری خود مجلل و زیبا به نظر برسد .

ما نکاتی مهمی را که در هنگام عکاسی بارداری باید لحاظ کنیم بیان می کنیم .

نکات عکاسی بارداری برای قبل و در حین عکس گرفتن

1- هفت ماهگی دوران خوبی برای عکاسی باردرای می باشد . با رعایت این نکته مادر باردار بهترین دوران بارداری خود را هنگام عکاسی خواهد داشت . در دوران هشت یا نه ماهگی ممکن است او احساس شدید خستگی در دوران بارداری داشته باشد و از شکل خود راضی نباشد . که این باعث کاهش اعتماد به نفس می شود , چرا که اعتماد به نفس کلیدی ترین نکته در حین عکاسی بارداری می باشد .

2- مخاطب خود را تشویق کنید تا آرایش خود را مثل همیشه انجام دهد . تا اعتماد به نفس و خاص بودن همیشگی را برای عکس برداری بارداری داشته باشد . حتی می توانید از یک دوست درخواست کنید تا أرایش را برای مخاطب شما انجام دهد .

3- به مخاطب خود گوش فرا دهید و به او احساس آرامش و امنیت را منتقل کنید تا اینکه بخواهید باردار بودن او را های لایت کنید.

4-از زاویه بالا عکس برداری بارداری را انجام دهید تا زیباتر به نظر برسد .

5- اگر شما تصمیم گرفته اید تا از مخاطب خود در خانه عکس برداری کنید , اطمینان پیدا کنید که فضاهای درهم و برهم را به خوبی پوشانده اید . معمولا اتاق خواب و اتاق خواب جای خوبی برای عکاسی بارداری می باشد .

6- به صحبت کردن با مخاطب خود بپردازید و به اعتماد به نفس بدهید که چقدر در این دوران بارداری زیبا به نظر می رسد. همچینین اگر پدر نیز در آن مکان حضور دارد از او درخواست کنید که با بودن در کنار همسرش در عکس برداری به مخاطب اطمینان دوباره بدهد .

7- همیشه عکاسی را به صورت رنگی انجام دهید !! خیلی از مخاطبان در ابتدا درخواست عکس سیاه و سفید را دارند , اما این مهم است که شما عکس برداری رنگی از بارداری انجام دهید زیرا شما هر دو مورد رنگی و سیاه سفید را در مراحل بعدی دارید!!! پس بنابراین اگر آنها نظرشان را تغییر دهند شما براحتی این تبدیل را انجام می دهید.

8- از مخاطب خود درخواست کنید تا یک پیراهن یا یک جامه بلند همراه با خود بیاورد . بنابراین او می تواند بین عکس های لباس هایش را تعویض کند. لباس ها به خانم بادرار کمک خواهند کرد تا احساس آرامش کند.

9- اگر خارج از خانه را برای عکاسی بارداری انتخاب کرده اید , سعی کنید یک عکس نیم رخ با در معرض قرار دادن پس زمینه بگیرید . این نمونه عکس های بارداری همیشه محبوب تر هستند .

جهت دیدن نمونه عکس های بارداری با آتلیه سلنا تماس بگیرد .

اگر شما به دنبال بهترین ها هستید ، اتلیه عکاسی و عکس بارداری سلنا در شرق ، غرب ، شمال و مرکز تهران به صورت تخصصی اماده عکاسی از شما عزیزان می باشد. همچنین اتلیه سلنا عکاسی بارداری در منزل و خانه در تهران را توسط عکاسان حرفه ای خانم انجام می دهد.

بارداری بهترین دوران زندگی یک مادر است پس چرا این لحظات شیرین را ثبت نکیند؟!!

یک خانم قبل از بارداری همیشه در حال یادگیری آن است که چگونه یک انسان خوب باشد، اما بارداری به او می آموزد که چگونه یک مادر خوب باشد!! یک مادر تمام لحظات سخت بارداری را تحمل می کند ، چون می داندکه وقتی نوزادش به دنیا بیاید به مقدار خیلی زیادی خوشحالی و لذت را تجربه خواهد کرد!!

بهترین تبریک برای یک مادر باردار این است که به او بگوییم، بارداری تو را به عنوان یک شخص تغییر خواهد داد تا با پیدا کردن دلایل تازه ای به خود عشق بورزی!! . بارداری به تو یاد خواهد داد تا ارزش و قدر خود را به عنوان یک مادر فداکار بدانی .

عکاسی بارداری هنوز هم به مقدار زیادی نا شناخته و نا مفهوم است.

عکاسان حرفه ای ما در آتلیه بارداری سلنا امیدوارند که در لحظاتی به یادماندنی را در کنار نوزادان کوچک شما برای شما ثبت کنند .

آتلیه عکس و عکاسی دوران بارداری و حاملگی در استودیو سلنا در تهران

فرقی نمی کند که شما در شرق تهران یا غرب یا شمال یا مرکز تهران هستید . آتلیه عکس سلنا می تواند لحظات بارداری شما را خاص برایتان ثبت کند تا برای همیشه در ذهنتان این لحظات شیرین حاملگی ، خاص ثبت شوند!!

یک مادر در دوران و حیات بارداری خود بیشترین مراقبت ها را به خاطر نوزادش به عمل می آورد. بارداری بهترین دوران زندگی یک مادر است پس چرا این لحظات شیرین را ثبت نکیند؟!!

أتلیه سلنا ادعایی ندارد که بهترین اتلیه بارداری در تهران است اما اگر شما به دنبال اتلیه عکاسی بارداری با عکاس حرفه ای خانم در شرق تهران یا در شمال و غرب و مرکز تهران هستید ، أتلیه عکاسی بارداری سلنا می تواند لحظات به یادماندنی و شیرین و خوب را در دوران حاملگی برای شما ثبت کند!!

بر چسب ها : آتلیه عکس و عکاسی بارداری در غرب تهران ، آتلیه عکس و عکاسی بارداری در شرق تهران ، آتلیه بارداری در تهران ، آتلیه عکس بارداری ، آتلیه عکاسی بارداری ، عکاسی بارداری ، عکاسی بارداری در منزل ، آتلیه عکاسی دوران بارداری ، نمونه عکس های آتلیه دوران بارداری ، عکس های بارداری ، آتلیه عکس و عکاسی بارداری در شمال و مرکز تهران ، بهترین آتلیه های عکس و عکاسی بارداری در تهران ، شریعتی - پاسداران خیابان دولت ، تهرانپارس

آتلیه عکس و عکاسی خوب و تخصصی دوران بارداری و حاملگی در محدوده پاسداران - شریعتی خیابان دولت و تهرانپارس و در محدوده قلهک و فرمانیه در تهران

مقاله عکاسی بارداری و حاملگی

این روزها عکاسی بارداری و حاملگی به یکی از عکاسی های پرطرفداردر بین خانم های باردار یا حامله تبدیل شده است و به تبع آن انتخاب آتلیه تخصصی بارداری نیز چالشی برای خانم های باردار شده است. در چندین سال اخیر و با پیشرفت تکنولوژی و به تبع آن ، پیشرفت کار عکاسی ،‌ عکاسی جدیدی به نام عکاسی بارداری مطرح شده است . در این میان مردم نظرات مختلفی در مورد عکاسی از دوران بارداری و حاملگی دارند.

عده‌ای بر این عقیده هستند که آیا یک مادر و یک خانم با آن ظاهر و در این دوران سخت ، چه زیبایی و چه قشنگی در عکس خواهد داشت!!! واقعاً تأسف بار است که این جملات و این عقیده ها را هنوز که در قرن بیست و یک هستیم ، می شنویم. یک مادر در دوران حاملگی خود تمام سختی‌ها و محدودیت‌ها را به جان می‌خرد تا جنینی که در شکم خود حمل می‌کند ، به سالم ترین و زیباترین شکل چشم به جهان بگشاید!!

اما اگر بخواهیم صادقانه قضاوت کنیم ، ثبت لحظات این دوران سخت بارداری حق طبیعی یک مادر است و او تا آخر عمر خود این لحظات سخت اما شیرین را به یاد خواهد داشت. برای این کار آتلیه عکاسی بارداری کار عکاسی دوران بارداری و حاملگی را انجام می‌دهد . آتلیه سلنا نیز به صورت تخصصی و با کادر حرفه‌ای عکاسی نیز یک آتلیه عکس بارداری خوب در تهران به شمار می رود.

آتلیه عکس سلنا کار خود را در سال ۹۳ به صورت تخصصی و با استفاده از عکاسان حرفه‌ای شروع کرد. در آتلیه سلنا شما می‌توانید نیز از نمونه عکس های دوران بارداری دیدن کنید و پس از مشاهده نمونه عکس‌های آتلیه بارداری در آتلیه سلنا ، وقت خود را رزرو نمایید و از امکانات آتلیه سلنا شامل انتخاب عکس آنلاین و پارکینگ اختصاصی و عکاسی حرفه‌ای استفاده کنید. این قابلیت‌ها و امکانات در آتلیه سلنا باعث شده است که ما به عنوان یک آتلیه تخصصی بارداری در تهران به شمار بیاییم.

از آنجایی که شهر تهران یکی از کلان ترین و بزرگ‌ترین شهرها در کشور ایران به شمار می رود، خانم‌هایی که به دنبال اتلیه بارداری و حاملگی در هر نقطه از تهران (شرق ،‌غرب ، شمال ، مرکز و جنوب) هستند اکثراً برایشان مهم است که آتلیه عکاسی بارداری در تهران که به دنبالش هستند از لحاظ مسیر هم نزدیک به منزل هایشان باشد . اما اتلیه سلنا در نقطه خوب در تهران یعنی سمت شریعتی و قلهک در خیابان دولت می باشدو هم اینکه دارای پارکینگ اختصاصی از ابتدای کار عکاسی بارداری تا پایان کار عکاسی می‌باشد

پس اگر شما به دنبال آتلیه تخصصی عکاسی بارداری در مرکز، شمال، شرق و غرب تهران هستید می‌توانید از هر نقطه از تهران چه شرق باشد چه غرب یا شمال و مرکز با خیال راحت از طریق خیابان شریعتی یا پاسداران به سمت قلهک آمده و آتلیه بارداری سلنا را در خیابان دولت به راحتی پیدا کرده و بهترین لحظات و شیرین‌ترین لحظات زندگی یک مادر را در آتلیه بارداری سلنا ثبت نمایید!!

از لحاظ منظقه ای اگر بخواهیم مکان و موقعیت آتلیه سلنا در تهران را بررسی کنیم ، آتلیه سلنا در خیابان دولت می‌باشد که هم از خیابان شریعتی می‌توانید به راحتی به این مسیر برسید و هم اینکه از خیابان پاسداران می‌توانید به دولت برسیدکه در‌واقع همان منطقه قلهک در تهران می باشد. البته آتلیه سلنا به مناطق فرمانیه و تهرانپارس و نیاوران نیز نزدیک است و شما می توایند با وسیله نقلیه خود به دولت بیایید و از پارکینگ آتلیه سلنا با خیال راحت استفاده کنید.

پس اگر شما به دنبال آتلیه عکس بارداری در شریعتی یا آتلیه عکاسی بارداری و حاملگی در خیابان دولت، قلهک، پاسداران، تهرانپارس، فرمانیه و نیاوران در تهران هستید می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان به اتلیه عکاسی بارداری سلنا تشریف بیاورید .

همچنین اگر خانم‌های باردار محترم می‌خواهند عکاسی بارداری را در منزل خود انجام دهندُ دیگر به آتلیه سلنا نیایند، در این مورد هم می‌توانند عکاسی بارداری در منزل در تهران را به عکاسان حرفه‌ای و کادر مجرب آتلیه سلنا بسپارند.

اگر دنبال بهترین آتلیه ها در تهران هستید و می خوهید یک آتلیه خوب و با کیفیت برای عکاسی از دوران بارداری انتخاب کنید و بهترین و شیرین‌ترین لحظات را ثبت کنید ، آتلیه سلنا می‌تواند یکی از گزینه های شما باشد، آتلیه عکس سلنا ادعا نمی‌کند که بهترین آتلیه بارداری در تهران هست ، اما اگر می‌خواهید تجربه عکاسی در یکی از بهترین آتلیه های بارداری در تهران را کسب کنید و برای همیشه در ذهنتان این لحظات خوب ماندگار باشد، پیشنهاد ما به شما آتلیه عکاسی سلنا ، تخصصی کودک و نوزاد و بارداری در تهران می باشد.

جدیدترین مدل ها و ژست های آتلیه عکس بارداری سلنا

نمونه عکس بارداری سلنا را اگر مشاهده فرمایید به این مهم دست پیدا خواهید کرد که مدل عکس بارداری ها و ژست های بارداری جدید در آتلیه سلنا همگی بروز و همگام با عکس های بارداری جدید در دنیا میباشد. برای دیدن ژست عکس بارداری و همچنین مشاهده مدل عکس بارداری با هماهنگی قبلی خانم های می توانند به دفتر آتلیه سلنا آمده و مدل ها و ژست های بارداری را مشاهده نمایند.

نظرات کاربران

نظرخواهی

نظر شما با موفقیت ثبت شد!! پس از تایید مدیریت ، در سایت نمایش داده خواهد شد.
عملیات با شکست مواجه شد!! لطفا دوباره تلاش کنید.
برای دیدن نمونه عکس های بیشتر در کانال عضو شوید.