رزرو وقت عکاسی در آتلیه عکاسی سلنا

جهت رزرو وقت عکاسی، ابتدا با آتلیه تماس بگیرید و از وقت های آزاد استودیو مطلع شوید و زمانی را که برایتان مناسب تر است انتخاب فرمایید. ما وقت مورد نظر را به صورت اختصاصی برای شما ثبت می کنیم .

لطفا مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان به عنوان بیعانه جهت رزرو وقت به شماره حساب 1732-4870-2910-5022 ‌بانک پاسارگاد به نام آرزو فرهادی واریز نمایید و شماره پیگیری آن را به آتلیه سلنا اعلام فرمایید. در صورتی که عکس های خود را بعد از کار عکاسی در محل آتلیه انتخاب نمایید ، مبلغ کل محاسبه و در همان روز تسویه میشود اما اگر تمایل به انتخاب آنلاین در منزل هستید، عکس ها آپلود شده و تا ۴۸ ساعت زمان دارید عکسای خود را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب عکس ها مبلغ نهایی محاسبه شده و عنایت فرموده حساب خود را با آتلیه تسویه نمایید و مبلغ را به همان شماره حساب واریز کرده و شماره پیگیری آن را به آتلیه سلنا اعلام فرمایید تا کار شما آماده رتوش و چاپ شود. بعد از تایم مشخص شده عکس ها از سایت حذف میگردد. سپس کار شما ظرف یک الی دو هفته آماده تحویل خواهد بود. لازم به ذکر است در صورتیکه مایل به دریافت آلبوم دیجیتال هستید؛ میبایست مبلغ آن را همان روز تسویه کرده و پس از تایید طراحی توسط شما آماده چاپ است.

تلفن : 22637725

موبایل : 09109105707

ایمیل : selenaphotostudio@gmail.com

استودیو عکس بارداری نوزاد و کودک در روزهای تعطیل نیز در صورت رزرو وقت در خدمت شما عزیزان می باشد .

لطفا جهت دریافت آدرس استودیو به صفحه آدرس و کروکی آتلیه در تهران مراجعه فرمایید.

بر چسب ها : رزرو وقت آتلیه سلنا ،‌رزرو وقت در اتلیه کودک و نوزاد و بارداری
نظرات کاربران

نظرخواهی

نظر شما با موفقیت ثبت شد!! پس از تایید مدیریت ، در سایت نمایش داده خواهد شد.
عملیات با شکست مواجه شد!! لطفا دوباره تلاش کنید.
برای دیدن نمونه عکس های بیشتر در کانال عضو شوید.